Notice: Функция wpdb::prepare вызвана неправильно. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Дополнительную информацию можно найти на странице «Отладка в WordPress». (Это сообщение было добавлено в версии 4.8.3.) in /var/www/rightpower1/rightpower.ua/wp-includes/functions.php on line 4187
 Робоча зустріч з представниками ТОВ «Райт Пауер Енерджі Україна» в Іршавській районній раді - RIGHT POWER

Робоча зустріч з представниками ТОВ «Райт Пауер Енерджі Україна» в Іршавській районній раді

22.09.2017

13 вересня у голови районної ради відбулася робоча зустріч з директором і менеджером з продажу Дмитром Йовенком та Олександром Бецою – представниками ТОВ «Райт Пауер Енерджі Україна». Основна діяльність вказаного товариства – постачання природного газу.

Предмет розмови – можливість укладення договорів з постачальниками газу, які працюють на ринку країни, як альтернатива постачальникам-монополістам і надають якісніші й кращі послуги для клієнтів. Присутні обговорили перспективу розвитку співпраці та інвестиційні проекти в районі.

   З огляду на економію та раціональне використання коштів, переходу на альтернативні джерела енергії, дане питання є актуальним для закладів соціальної сфери, які фінансуються з місцевого бюджету. Також це заслуговує уваги серед  приватних підприємців, фізичних і юридичних осіб, які споживають природний газ.

http://www.irshava-rada.gov.ua/index.php/78-novini/420-8741111