Notice: Функция wpdb::prepare вызвана неправильно. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Дополнительную информацию можно найти на странице «Отладка в WordPress». (Это сообщение было добавлено в версии 4.8.3.) in /var/www/rightpower1/rightpower.ua/wp-includes/functions.php on line 4187
 Постанова НКРЕКП про видачу ліцензії ТОВ «РПЕУ» - RIGHT POWER

Постанова НКРЕКП про видачу ліцензії ТОВ «РПЕУ»

21.04.2017

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА від 21.04.2017 № 527


Про видачу ліцензії з постачання природного газу ТОВ «РАЙТ ПАУЕР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА»

Відповідно до законів України «Про ліцензування видів господарської діяльності»,  «Про ринок природного газу» та «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу на території України:

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РАЙТ ПАУЕР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» (код ЄДРПОУ 37724695);

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».