Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /var/www/rightpower1/rightpower.ua/wp-includes/functions.php on line 4187
 Робоча зустріч з представниками ТОВ «Райт Пауер Енерджі Україна» в Іршавській районній раді - RIGHT POWER

Робоча зустріч з представниками ТОВ «Райт Пауер Енерджі Україна» в Іршавській районній раді

22.09.2017

13 вересня у голови районної ради відбулася робоча зустріч з директором і менеджером з продажу Дмитром Йовенком та Олександром Бецою – представниками ТОВ «Райт Пауер Енерджі Україна». Основна діяльність вказаного товариства – постачання природного газу.

Предмет розмови – можливість укладення договорів з постачальниками газу, які працюють на ринку країни, як альтернатива постачальникам-монополістам і надають якісніші й кращі послуги для клієнтів. Присутні обговорили перспективу розвитку співпраці та інвестиційні проекти в районі.

   З огляду на економію та раціональне використання коштів, переходу на альтернативні джерела енергії, дане питання є актуальним для закладів соціальної сфери, які фінансуються з місцевого бюджету. Також це заслуговує уваги серед  приватних підприємців, фізичних і юридичних осіб, які споживають природний газ.

http://www.irshava-rada.gov.ua/index.php/78-novini/420-8741111