Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /var/www/rightpower1/rightpower.ua/wp-includes/functions.php on line 4187
 Подача облгазами неповних даних для реєстру абонентів ставить під загрозу проходження опалювального сезону - RIGHT POWER

Подача облгазами неповних даних для реєстру абонентів ставить під загрозу проходження опалювального сезону

21.09.2018

      Подача газорозподільними підприємствами (обл- і міськгазами) неповного обсягу даних для реєстру абонентів ставить під загрозу проходження опалювального сезону. Про це повідомив агентству «Інтерфакс-Україна» глава НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.

    «Те, що облгази не передали дані для створення реєстру абонентів, який з 21 жовтня почне роботу – це ставить під загрозу роботу всього ринку газу … Їх база, яку вони нам передали, чомусь не повна. Саме через це є серйозні ризики по роботі в опалювальному сезоні », – сказав він в коментарі агентству в кулуарах 15-й щорічній зустрічі YES.
А.Коболев впевнений, що подача неповних даних є саботажем.

   «Ті абоненти, яких немає в системі – на них постачальник не може подати заявку на подачу газу. Ми аналізували своїх клієнтів, а у нас є більше 400 тепловиків – станом на середину вересня облгази ввели в базу 150 тепловиків. Ще 250 «загубилося» і це не випадковість – це цілеспрямований саботаж. Я абсолютно впевнений … і є докази, що це саботаж запуску нормальної роботи ринку газу », – підсумував А.Коболев.