Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /var/www/rightpower1/rightpower.ua/wp-includes/functions.php on line 4187
 В НКРЕКП назвали максимальну ціну природного газу для споживачів у травні - RIGHT POWER

В НКРЕКП назвали максимальну ціну природного газу для споживачів у травні

22.06.2018

Максимальна ціна на природний газ для споживачів в травні 2018 року становила 12500 гривень за 1000 куб. м (з ПДВ).

Про це йдеться у повідомлені на сайті Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП).

«За наявною інформацією та результатами проведеного моніторингу Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, інформує, що максимальна ціна на природний газ (без урахування тарифів на послуги транспортування та розподілу природного газу), яка склалась на ринку природного газу для споживачів, які не підпадають під дію Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.03.2017 № 187 у травні 2018 року становила — 12500,00 грн за 1000 м3 (з ПДВ)», — йдеться у повідомленні.