Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /var/www/rightpower1/rightpower.ua/wp-includes/functions.php on line 4187
 Постанова НКРЕКП про видачу ліцензії ТОВ «РПЕУ» - RIGHT POWER

Постанова НКРЕКП про видачу ліцензії ТОВ «РПЕУ»

21.04.2017

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА від 21.04.2017 № 527


Про видачу ліцензії з постачання природного газу ТОВ «РАЙТ ПАУЕР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА»

Відповідно до законів України «Про ліцензування видів господарської діяльності»,  «Про ринок природного газу» та «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу на території України:

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РАЙТ ПАУЕР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» (код ЄДРПОУ 37724695);

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».